INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Wynajem busów Sosnowiec

Osoby zamieszkujące Śląsk zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Każdego dnia nasi kierowcy przemierzają trasy z Katowic do Sosnowca, dziennie obsługujemy około 700 pasażerów! Oferujemy też wypożyczenie busa na dowolne okazje, takie jak wesela, chrzciny, wycieczki krajoznawcze czy pielgrzymki.

Korzystając z naszych usług podróżujesz na pokładzie bezpiecznego i komfortowego busa, obsługiwanego przez profesjonalnego kierowcę, posiadającego duże doświadczenie w branży. Nasza firma nieustannie się rozwija, wzbogacamy swoją flotę o nowe pojazdy oraz tworzymy kolejne połączenia z Sosnowca i nie tylko.

Nasze busy są nowoczesne, wygodne i bezpieczne

W Intrans korzystamy z rozbudowanej floty pojazdów marki Mercedes Benz, mieszczących do 20 pasażerów. Na pokładzie naszych nowoczesnych busów każda podróż będzie bezpieczna, przyjazna i komfortowa. Nad bezpieczeństwem pasażerów czuwają nasi doświadczeni kierowcy, których wyróżnia wysoka kultura osobista.

Bezpieczny bus to podstawa dla każdej firmy przewozowej, a dzięki wygodnym, rozkładanym fotelom pasażerowie mogą podróżować wygodnie, nawet na dłuższych trasach. Każdego dnia z naszych usług korzystają setki osób, których zabieramy z centrum Katowic do Sosnowca, jest to idealne rozwiązanie dla osób dojeżdżających do pracy.

Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców

Wynajmując w Intrans busa z kierowcą masz pewność, że zostaniesz obsłużony przez najlepszych profesjonalistów. Proces rekrutacji nowych kierowców przebiega u nas wieloetapowo, wybieramy wyłącznie kandydatów z wieloletnim doświadczeniem, posiadających certyfikaty potwierdzające ich rozeznanie w branży transportowej.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1