INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Wynajem busów Ruda Śląska

Firma przewozowa Intrans od 15 lat świadczy usługi na terenie całego Śląska, obsługujemy takie miasta, jak Katowice, Sosnowiec czy Ruda Śląska. Codziennie z naszych nowoczesnych busów korzysta kilkaset osób, dojeżdżających na uczelnie, do szkoły czy do pracy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

Bus z kierowcą idealnie sprawdzi się na wiele okazji, zarówno tych prozaicznych, jak i bardziej uroczystych. Mamy duże doświadczenie w przewozie biesiadników weselnych z kościoła do sali weselnej, obsłudze pielgrzymek czy wycieczek krajoznawczych. Działamy na terenie Katowic i całego Górnego Śląska.

Nasi kierowcy są doświadczeni, a busy bezpieczne i wygodne

Na pokładzie naszych bezpiecznych busów każdy pasażer może poczuć się komfortowo. W Intrans znajdziesz tylko nowoczesne pojazdy renomowanej, niemieckiej marki Mercedes Benz, zaopatrzone w klimatyzację oraz wygodne, rozkładane siedzenia. Wypożyczamy busy na wiele okazji, zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą już dziś.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze komfortowe busy były obsługiwane wyłącznie przez profesjonalnych i doświadczonych kierowców, których wyróżnia dodatkowo wysoka kultura osobista. Dlatego do procesu rekrutacji podchodzimy bardzo starannie, nasi kierowcy posiadają certyfikaty przyznawane najlepszym specjalistom z branży.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1