INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Bus na wesele

Ślub jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu młodej pary, dlatego każdy element imprezy powinien być dopięty na ostatni guzik! W Intrans możesz wynająć wygodnego busa na wesele, nasi kierowcy dowiozą biesiadników spod kościoła/urzędu prosto pod dom weselny. Dysponujemy pojazdami mieszczącymi do 20 pasażerów.

W Intrans do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować ofertę tak, aby uwzględnić wszystkie potrzeby. Goście weselni będą podróżować na pokładzie nowoczesnych i bezpiecznych pojazdów, prowadzonych przez doświadczonych kierowców. Szczegóły oferty poznasz kontaktując się z naszą infolinią.

Korzyści z wynajęcia busa na wesele

Obecnie nadal większość Polaków decyduje się na ślub kościelny, co wiąże się z koniecznością przetransportowania gości po uroczystości zaślubin na miejsce przyjęcia. W takiej sytuacji wynajem busa na wesele jest idealną opcją dla pary młodej. Kierowcy odbierają biesiadników bezpośrednio spod miejsca zaślubin.

Podróż odbywa się w wygodnych i nowoczesnych pojazdach mieszczących 20 pasażerów, prowadzonych przez doświadczonych kierowców. Dzięki temu łatwiej jest dostosować ilość busów do indywidualnych potrzeb. Nasza firma ma duże doświadczenie w przewozie osób na terenie Śląska, głównie obsługujemy trasę Katowice – Sosnowiec.

Alternatywa dla wynajęcia busa

Osoby organizujące wesele mają wiele opcji do wyboru jeśli chodzi o transport gości weselnych spod kościoła pod miejsce biesiady. Jednak oferta Intrans wyróżnia się na tle innych, a to dzięki elastycznemu podejściu do każdego klienta, a także doskonałym warunkom, jakie panują na pokładzie naszych busów.

Korzystając z naszej oferty nie musisz się o nic martwić, nasi kierowcy mają duże doświadczenie w obsługiwaniu tego typu uroczystości, na swoim koncie mamy tysiące zadowolonych klientów z Katowic i okolic. Szczegółowych informacji na temat wynajmu busów na wesele udzielimy drogą telefoniczną lub mailową.

Dysponujemy flotą nowoczesnych busów marki Mercedes Benz

W trakcie 15 letniej działalności w branży zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które nieustannie wykorzystujemy polepszając jakość naszych usług. Dotyczy to również pojazdów, z których korzystają nasi kierowcy na trasach. Posiadamy dużą flotę nowoczesnych busów marki Mercedes Benz, mieszczących 20 pasażerów.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1