INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Wynajem busów Katowice

W naszej firmie już od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi transportowe, głównie na terenie Śląska. Na co dzień zapewniamy przewóz osób na trasie z Katowic do Sosnowca, jednak oferujemy też wiele innych, ciekawych opcji transportowych. U nas wypożyczysz busa z kierowcą na dowolna okazję, jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby.

Wypożyczenie busa jest u nas dziecinnie proste, wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, za pośrednictwem maila lub telefonu. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i sugestie naszych klientów. Zarezerwuj termin już dziś i zapewnij sobie i swoim gościom komfortową podróż!

Nasi kierowcy są doświadczeni, a busy bezpieczne i wygodne

Zatrudnieni w Intrans kierowcy są naszą wielką chlubą, wyróżnia ich nie tylko duże doświadczenie, ale również wysoka kultura osobista. Na stanie posiadamy wygodne i bezpieczne busy, wyprodukowane przez niemiecką markę Mercedes Benz. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów regularnie odnawiamy flotę pojazdów.

Korzystając z naszych usług możesz szybko, komfortowo i bezpiecznie dojechać pod dowolny adres, nasze nowoczesne busy są niezawodne również w obliczu niesprzyjającej pogody. Dlatego każdego dnia z naszych usług korzysta kilkuset regularnych klientów, codziennie dojeżdżających do pracy, szkoły lub na uczelnię.

Cena wynajmu zależy od szczegółów zlecenia

Chcesz wynająć jeden z naszych bezpiecznych i komfortowych busów? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby zarezerwować termin i poznać szczegóły oferty. Ceny przejazdów ustalamy indywidualnie, w zależności od liczby pasażerów i długości trasy. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1