INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Wynajem busów Gliwice

Mieszkańcy Gliwic i okolic mogą korzystać z szerokiego wachlarza usług transportowych dostępnych w Intrans. Od 15 lat przewozimy osoby na terenie całego Śląska, oferują wypożyczenie nowoczesnych busów z kierowcą. Opcja idealnie sprawdza się do przewozu gości weselnych, uczestników pielgrzymek czy wycieczek krajoznawczych.

Wypożyczenie busa to najlepsze rozwiązanie w przypadku imprez okolicznościowych, nasi doświadczeni kierowcy dowiozą pasażerów we wskazane miejsce bezpiecznie i na czas. Każda oferta przygotowywana jest przez nas indywidualnie, w oparciu o sugestie i potrzeby każdego z klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Posiadamy wygodne i bezpieczne busy marki Mercedes Benz

Potrzebujesz wynająć busa z kierowcą na ważną uroczystość lub wycieczkę w gronie znajomych? W Intrans możesz liczyć na najwyższą jakość usług i profesjonalizm! Każda podróż odbywa się na pokładzie nowoczesnego i komfortowego busa, mieszczącego do 20 pasażerów. Dzięki temu możemy zapewnić kameralną atmosferę.

Nasi kierowcy obsługują trasy na pokładzie bezpiecznych busów marki Mercedes Benz, w środku na pasażerów czekają wygodne, rozkładane fotele i klimatyzacja. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała wymagania wszystkich naszych klientów, dlatego do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1