INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Wynajem busów Dąbrowa Górnicza

Mieszkasz w Dąbrowie Górniczej i potrzebujesz wypożyczyć busa na ważną uroczystość rodzinna lub wycieczkę w gronie znajomych? Oferta naszej firmy jest bardzo rozbudowana, nieprzerwanie od 15 lat świadczymy usługi transportowe w Dąbrowie Górniczej i okolicach, do tej pory zaufały nam już setki tysięcy klientów.

W naszej flocie znajdziesz tylko nowoczesne i bezpieczne busy, dokładamy wszelkich starań, aby systematycznie poszerzać naszą flotę o nowe pojazdy. Systematycznie świadczymy usługi w zakresie przewozu gości weselnych, pielgrzymów czy obsługiwania wycieczek. Działamy głównie na Śląsku, jednak jesteśmy otwarci na wszystkie potrzeby klientów.

Wynajmowane busy mają zawsze doskonały stan techniczny

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów nasze komfortowe busy przed każdą trasą przechodzą przegląd techniczny. Dzięki temu możemy poszczycić się długoletnią działalnością bez wypadków. Wypożyczamy busy z kierowcą, każdy z naszych pracowników posiada długoletnie doświadczenie w branży transportowej.

W Intrans podróżujesz na pokładzie nowoczesnych busów niemieckiej marki Mercedes Benz, mogących pomieścić do 20 pasażerów. To wszystko sprawia, że trasa mija szybko w przyjemnej i kameralnej atmosferze. Po więcej informacji dotyczących naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1