INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Wynajem busów Chorzów

Mieszkańcy Chorzowa, jak i całego Śląska mogą korzystać z szerokiego wachlarza usług firmy Intrans, posiadającej wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. U nas wypożyczenie busa jest banalnie proste, wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, podać swoje oczekiwania a my przygotujemy ofertę!

Dysponujemy nowoczesnymi i bezpiecznymi busami marki Mercedes Benz, które są obsługiwane przez najlepszych kierowców z branży transportowej. Każdy z naszych pracowników posiada przynajmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, poza tym kierowców wyróżnia punktualność i wysoka kultura osobista.

Wynajmowane busy są wygodne i bezpieczne

Potrzebujesz wygodnego busa z kierowcą do przewozu gości weselnych lub pielgrzymki? W Intrans znajdziesz najlepszą ofertę na rynku! Nasze nowoczesne busy szybko i sprawnie zabiorą Cię do celu, na pokładzie naszych pojazdów na pasażerów czekają rozkładane, wygodne fotele oraz klimatyzacja. Wypróbuj nas jeszcze dziś!

W Intrans możesz liczyć nie tylko na komfortowe busy, ale też na sympatycznych i doświadczonych kierowców, większość z nich współpracuje z nami już od wielu lat. Każda oferta jest przygotowywana przez nas indywidualnie, zachęcamy do rezerwacji terminów w naszym Biurze Obsługi Klienta, nasi konsultanci Czekaja na Ciebie.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1