INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Wynajem busów: Katowice, Sosnowiec i Gliwice

Mieszkańców województwa śląskiego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu busów na dowolne okazje. Wynajmujemy busy w takich miastach, jak Dąbrowa Górnicza, Katowice, Gliwice, Sosnowiec i wiele innych. Z nami szybko, tanio i wygodnie dojedziesz do celu!

Wychodząc naprzeciw wszystkim klientom, naszą ofertę przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając wszystkie potrzeby zleceniodawców. Dysponujemy nowoczesnymi i wygodnymi busami marki Mercedes Benz, dlatego nasza oferta jest idealna na oficjalne uroczystości, takie jak przewóz gości weselnych czy pielgrzymów.

Wycieczki szkolne i edukacyjne

W okresie wiosennym i jesiennym sporą część naszych zleceniodawców stanowią szkoły prywatne i państwowe. W Intrans wypożyczamy busy na wycieczki szkolne dla uczniów różnych klas, do dowolnych miejscowości na terenie Śląska i nie tylko. Dysponujemy dużą flotą pojazdów, przez co możemy obsłużyć wiele wycieczek jednocześnie.

Obsługujemy także wycieczki edukacyjne, organizowane przez szkoły, ośrodki kulturalne i inne placówki związane z oświatą. Każdy z naszych busów jest nowoczesny i zaopatrzony w klimatyzację, dlatego podróż odbywa się w komfortowych warunkach. Pojazdy mieszczą do 20 pasażerów dzięki czemu możemy zapewnić kameralna atmosferę.

Wesela

Organizujesz ślub na terenie Śląska i poszukujesz odpowiedniego transportu dla swoich gości? W Intrans oferujemy komfortowe busy na wesele, na których pokładzie szybko dowieziemy gości w dowolne miejsce. Obsługujemy takie miasta jak między innymi: Tychy, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice i wiele innych.

Bus na ślub powinien być odpowiedni dla tak dostojnej uroczystości, dlatego biesiadnikom oferujemy wyłącznie nowoczesne pojazdy niemieckiej marki Mercedes Benz. Dzięki temu każdy uczestnik wesela dotrze na miejsce bezpiecznie i wygodnie, nawet w przypadku dłuższej podróży. Więcej informacji udzielimy za pośrednictwem infolinii.

Pielgrzymki

Przez cały rok kierowcy pracujący w Intrans obsługują również pielgrzymki, organizowane przez miejscowe parafie. Wiemy, że jest to doniosłe wydarzenie w życiu uczestników, dlatego nasi kierowcy dokładają wszelkich starań, aby każda wycieczka przebiegała w miłej atmosferze i bez żadnych komplikacji.

Nasze busy na pielgrzymkę proponujemy mieszkańcom Katowic, Gliwic, Sosnowca oraz mniejszych miejscowości województwa śląskiego. Dla każdego klienta przygotowujemy oferty indywidualne, uwzględniając długości tras, liczbę uczestników wycieczki, miejsce docelowe. Więcej informacji udzielamy drogą telefoniczną lub mailową.

Dysponujemy nowoczesnymi, komfortowymi i bezpiecznymi busami marki Mercedes Benz

Dysponujemy nowoczesnymi, komfortowymi i bezpiecznymi busami marki Mercedes Benz W ciągu 15 lat działalności nasza firma nieustannie się rozwijała, kładąc duży nacisk na jakość busów wykorzystywanych na trasach. Obecnie dysponujemy dużą flota nowoczesnych pojazdów niemieckiej marki Mercedes Benz. Busy mają pojemność 20 osób, dlatego podróż w nich przebiega w miłej i kameralnej atmosferze.

Na pokładzie każdego pojazdu dostępna jest klimatyzacja, dzięki czemu również w obliczu niesprzyjającej pogody panuje odpowiednia temperatura. Busy zaopatrzone są w wygodne fotele z możliwością regulacji nachylenia, co dodatkowo poprawia komfort jazdy. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć naszych pojazdów.

Wynajmujemy busy zarówno osobom prywatnym jak i firmom

Intrans nieprzerwanie od 15 lat świadczy usługi w zakresie transportu osób na terenie województwa śląskiego. Oferujemy busy na wycieczki edukacyjne, szkolne, pielgrzymki, wesela i inne imprezy okolicznościowe. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno przedstawicieli firm, jak i osoby prywatne.

Na co dzień nasi kurierzy obsługują stałe trasy w obrębie aglomeracji katowickiej. Świadczymy też usługi w zakresie przewozu pracowników, w przypadku regularnej współpracy z naszą firmą można liczyć na atrakcyjne ceny. Dysponujemy dużą flota nowoczesnych busów, na których pokładzie bezpiecznie dowozimy do celu.

Cenę wynajmu dostosowujemy do charakteru zlecenia

Osoby zainteresowane wypożyczeniem busa na specjalne okazje zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowo. Ceny naszych usług ustalamy indywidualnie, mogą się różnic ze względu na liczbę pasażerów, długość trasy oraz miejsce docelowe. Zachęcamy do rezerwacji terminów mieszkańców Katowic i okolic.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1