INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Przewóz osób na trasie Katowice - Sosnowiec

Każdego dnia kierowcy Intrans przemierzają trasę Katowice – Sosnowiec świadcząc usługi w ramach przewozu osób. W ciągu tygodnia nasze busy kursują co pół godziny od wczesnych godzin rannych, dlatego stanowią doskonały środek transportowy dla osób dojeżdżających do pracy lub szkoły. Startujemy z Al. Korfantego w Katowicach.

Na tej samej trasie obsługujemy również zamówienia firm wewnętrznych w ramach przewozu pracowników. Cena usługi uzależniona jest od miesięcznej ilości połączeń oraz liczby pasażerów. Dla stałych współpracowników oferujemy specjalne rabaty cenowe. Po więcej informacji na temat usługi zapraszamy do kontaktu.

Zapewniamy bezpieczną i komfortową podróż busami marki Mercedes Benz

Korzystając z naszych usług w ramach transportu osób klienci mogą liczyć na bezpieczną i komfortową podróż. Jest to zasługa nie tylko doświadczonych kierowców ale też pojazdów, którymi dysponujemy w Intrans. Trasy obsługiwane są przez nowoczesne busy kilkunastoosobowe, niemieckiej marki Mercedes Benz.

Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w klimatyzacje i rozkładane fotele, co dodatkowo podnosi komfort jazdy, również na dłuższych trasach. Wnętrze jest schludne i eleganckie, dlatego busy idealnie nadają się też do przewozu osób w ramach dostojnych uroczystości, takich jak wesela czy pielgrzymki.

Zatrudniamy tylko certyfikowanych kierowców z doświadczeniem

Firmę Intrans tworzą przede wszystkim nasi pracownicy, którzy na co dzień mają kontakt z klientami z całego województwa śląskiego. Z tego powodu rekrutacja każdego, nowego kierowcy jest niezwykle staranna, wybieramy wyłącznie najlepszych kandydatów, którzy posiadają duże doświadczenie na podobnym stanowisku.

Umiejętności naszych pracowników podparte są certyfikatami, które przyznawane są wyłącznie najlepszym kierowcom świadczącym usługi transportowe. Dzięki temu klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na sympatyczną obsługę na pokładzie, która szybko i bezpiecznie dowiezie ich do wyznaczonego celu.

Oferujemy przewóz osób na trasie Katowice - Sosnowiec od 2004 roku

Intrans działa na terenie Śląska nieprzerwanie od 15 lat, w roku 2004 uruchomiliśmy regularne przejazdy na trasie Katowice – Sosnowiec. Dzięki doświadczonym i profesjonalnym pracownikom oraz elastycznemu podejściu do każdego zlecenia, przez ostatnie lata zdobyliśmy zaufanie dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów.

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1