INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy

Przewóz pracowników na trasie Katowice, Sosnowiec

Od wielu lat Intrans podejmuje stałą współpracę ze śląskimi firmami, oferując przewóz pracowników w komfortowych warunkach i niskich cenach. Każdego dnia nasi kierowcy przemierzają trasę Katowice-Sosnowiec, korzystając z nowoczesnej floty pojazdów marki Mercedes Benz. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Naszym klientom biznesowym i nie tylko proponujemy bardzo elastyczne rozkłady jazdy, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb. Firmy stale współpracujące z Intrans mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania.

Wszystkie przewozy pracownicze realizujemy bezpiecznymi i komfortowymi busami

Firmy korzystające z transportu pracowników w Intrans obsługiwane są wyłącznie przez nowoczesne, kilkuletnie busy, mieszczące na pokładzie do 20 osób. Każdy pojazd jest klimatyzowany i wyposażony w komfortowe, rozkładane fotele. Dzięki temu pasażerowie podróżują wygodnie, a trasa mija w kameralnej atmosferze.

Nasze busy regularnie podróżują na trasie Katowice – Sosnowiec, jednak możliwe są rezerwacje na innych odcinkach. Obsługujemy inne miejscowości na Śląsku: Gliwice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza czy Ruda Śląska. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą pracowników do celu.

Kursy realizowane są przez doświadczonych kierowców

Przez 15 lat działalności naszej firmy zebraliśmy zaufane grono kierowców, którzy mają ogromne doświadczenie przewozie osób w Katowicach i pobliskich miejscowościach. Proces rekrutacji nowych pracowników jest złożony, dokładamy wszelkich starań, aby poszerzając naszą kadrę wybierać najlepszych profesjonalistów.

Oprócz doświadczenia w branży, naszych kierowców wyróżnia też wysoka kultura osobista, dlatego podróż na pokładzie naszych busów mija w przyjaznej, kameralnej atmosferze. W firmie korzystamy tylko z nowoczesnych busów, na których pokładzie podróż jest nie tylko bezpieczna, ale również komfortowa i szybka.

Szczegółowe informacje są dostępne podczas kontaktu z biurem obsługi klienta

Chcesz skorzystać z naszej oferty przewozu pracowników z Katowic, Chorzowa czy innych, śląskich miejscowości? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi pracownicy z Biura Obsługi Klienta dopasują odpowiednią ofertę, uwzględniając indywidualne potrzeby każdej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Działamy na terenie Śląskich miast:

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1