INTRANS - Usługi transportowe i edukacyjne
Pobierz rozkład jazdy
O nas

Firma INTRANS Usługi Transportowe i Edukacyjne powstała w październiku 2001 roku, świadcząc usługi na lokalnym rynku. Firma rozpoczęła działalność w dwóch dziedzinach:

  • obsługi transportowej, m.in. na linii Sosnowiec Dworzec PKP – Sosnowiec Gospodarcza, która została zakończona w styczniu 2004 roku,

  • oraz w obszarze edukacji języka niemieckiego i angielskiego (m. in. edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna dzieci metodą Helen Doron), wykonując tłumaczenia.

Od roku 2004 firma INTRANS zdecydowanie rozwinęła swoje usługi w obszarze transportu, świadcząc nadal usługi w zakresie tłumaczeń i zajęć z języka angielskiego i niemieckiego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców osiedla Kazimierz Górniczy, firma wystąpiła z wnioskiem do Wydziału Komunikacji Miasta Katowice o uruchomienie regularnej linii na trasie Sosnowiec Dworzec PKP – Sosnowiec Kazimierz Górniczy. Po dwóch latach obsługi w/w linii, na wyraźną prośbę pasażerów, firma wnioskowała o wysłużenie linii do Katowic. W chwili obecnej obsługujemy linię do Katowic zwiększoną liczbą kursów, zgodnie z rozkładem jazdy, który uwzględnia, w miarę możliwości, większość sugestii naszych pasażerów.

Dziennie firma przewozi ok 700 pasażerów. Z niektórymi z Państwa widujemy się codziennie, z niektórymi tylko czasami. Wszyscy jesteście przez nas mile widziani. Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi, jeśli tylko mogą poprawić one jakość świadczonych usług.

Zatrudniamy tylko sprawdzonych i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają bezpieczeństwo podróży naszym pasażerom.

Rozwijając się z roku na rok firma sukcesywnie inwestuje w posiadany tabor samochodowy. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami najlepszej marki Mercedes Benz, zapewniającymi komfort podróży naszym pasażerom.

Ponadto firma obsługuje wycieczki szkolne, pracownicze, jedno- lub kilkudniowe, pielgrzymki, wesela. Naszą wizytówką jest jakość świadczonych usług, a więc m.in. punktualność, bezpieczeństwo, komfort jazdy, estetyka pojazdów, przyjazna dla klienta cena, niezawodność. Nagrodą za nasze starania jest to, że nowi klienci wracają do nas stając się w większości stałymi klientami.

Firma posiada plany rozwojowe na kolejne miesiące i lata, stale więc poszukujemy kierowców, którym w perspektywie kilku miesięcy będziemy mogli zaproponować zatrudnienie.

Oferty wyjazdów, wycieczek kalkulujemy indywidualnie na Państwa zapytanie mail’owe lub telefoniczne.

 

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
1
1